Atsiliepimai

Štai ką mūsų pacientai sako apie mus:


K. šeima, 2022-08-10

Nuoširdžiai dėkojame už nuoširdų priėmimą ir puikų aptarnavimą administratorei Laimai Sriebalienei, gydytojai M.Mackelaitei-Pangonienei, procedūras atlikusioms darbuotojoms. Jau kelinti metai lankomės pas Jus ir visada išvykstame patenkinti. Puikus maistas, geras oras, puikūs darbuotojai. Visada norime sugrįžti pas Jus.

Didelis ačiū!

D.M. 2022-08-10

Nuoširdžiai dėkoju visoms darbuotojoms už malonų bendravimą ir puikiai atliekamą pacientų aptarnavimą: gydytojai V.Levinger, kineziterapeutei Svetlanai, slaugytojai Reginai ir visoms kitoms darbuotojoms.

Jūs nuostabūs!

Virginija ir Alma 408 kambarys, Laima, Albina ir Vida 401 kambarys

Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Jūratei Jakubauskienei ir jos vadovaujamai komandai už nuoširdumą, profesionalumą, už rūpestį ir supratingumą, atjautą kiekvieno žmogaus problemai. Jeigu kada teks grįžti, norime grįžti tik pas Jus.

Sėkmės Jums nelengvame darbe.

D.J. 2022-07-26

Ne taip svarbu, ką gauni,kai pasieki savo tikslus, savo profesionalumą... svarbiausia visa tai atiduoti pacientams, kuriems to labai reikia ir kuriems labai skauda....

Esu labai dėkinga kineziterapeutei S.Kravcovienei, kuri atiduoda širdį, kad pacientai liktų patenkinti. Ačiū už jos profesionalumą, visada rūpestingą ir malonią šypseną.

Taip pat dėkinga ergoterapeutei I.Kubaitienei ir visiems, kurie prisilietė prie manęs.. prie mano nelaimės...

Būkite visi sveiki ir laimingi!

I.B. 2022-07-14
Ačiū Palangos reabilitacijos ligoninės personalui už bendrą darbą beveik prieš metus padedant fiziškai atsistatyti. Ypatingai didžiulė padėka - kineziterapeutei Vaidai - tokio aukšto profesionalumo ir nuoširdaus atsidavimo darbui dar neteko sutikti. Didžiulė pagarba žmonėms, kurie dirba iš pašaukimo. Sunku į žodžius sudėti savo dėkingumą, visada su šypsena, visada pasiruošusi padėti. Linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės! - gydytojai Jūratei Jakubauskienei, kuri perėmė gydymą iš rezidavusio gydytojo ir mano situacija ėmė pastebimai keistis - nuostabus specialistas ir šiltas žmogus. - kineziterapeutei Sandrai, kuri be to, kad nuoširdžiai gilinasi į problemos gydymą, dar yra ir puiki psichologė. - Natalijai Vasiliauskienei, kuri savo maloniu bendravimu ir charizma subega skausmingą procedūrą paversti maloniu apsilankymu.
L.S. 2022-07-11
Noriu padėkoti valgyklos darbuotojoms už sveiką, įvairų ir skanų maistą. Esame sotūs ir laimingi.
L. ir V. Kaunas 2022-06-30

Ačiū labai!

Esam dėkingi turėję galimybę pasisveikatinti Jūsų ligoninėje. Čia gydo ne tik procedūros, bet ir mielas, kantrus personalas! Labai skanus ir įvairus maistas! Sėkmės Jums ir sveikatos - te nepaliečia jokios reformos! Jūs padedate kasdien šimtams žmonių.

Ačiū!

A.A. 2022-06-29

Nuoširdi padėka Palangos reabilitacijos ligoninės gydytojai Audronei Staugaitienei, seselėms ir visam kolektyvui nuoširdžiai dirbusiems su manimi visą mėnesį. Kineziterapeutėms ačiū už kantrybę, virėjoms už skanų maistą, valytojoms, apsaugos darbuotojams. Už ledus, kavą, šokoladus krautuvėlei.

Visiems, visiems didelis ačiū!

M.Č. 2022-06-22

Nuoširdi padėka visam Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvui.

Norėtųsi gal išskirti ką iš personalo, tačiau misija neįmanoma!!!

Visi kaip vienas, su kuo teko bendrauti, dirba profesionaliai, su atsidavimu, su pagarba kiekvienam klientui ar ligoniui. Visiems dalina savo širdies šilumą.

Kokios puikios moterys dirba valgykloje! Įsiklauso į kievieno pageidavimus, o svarbiausia - randa kiekvienam šiltą žodį ir apdovanoja nuoširdžia šypsena.

M.K. 2022-06-15

Mielieji ir gerbiamieji - visam personalui,

žmogui reikia ne tik duonos, bet ir šilumos ir pagarbos: Jūs tai mums suteikėte. Jau 10 metų lankausi pas Jus ir visada labai maloniai Jūs mus nuteikiate.

Ačiū! Būkite sveikos ir stiprios. Inga, Jums ačiū už šypsenėlę, malonu Jus tokią matyti atsidavusią darbui.

G. J. 2022-06-12

Nuoširdus ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai R.Juozapavičei už profesionalų gydymą, bendrosios reabilitacijos slaugos administratorei už supratingumą, kineziterapeutei R.Buivydaitei už išmankštintus sąnarius, Justinai - tiesioj traukė sportuoti vandenyje, masažistei (306 kab.) - pagerėjimas po poros dienų - už profesionalumą, magnetoterapijos, elektrostimuliacijos, parafino specialistams už kasdienį rūpestį, šypsenas, visoms skyriaus slaugytojoms už priežiūrą.

Jei galėtume Jums saulės šilumą atneštume, kad niekada nebūtų šalta širdyje ir kad tos šilumos užtektų kiekvienams čia besigydančiam.

Jums visiems linkiu, kad kiekviena diena turėtų bent vieną akimirką, kai galėtumėt sustoti, įkvėpti ir pasidžiaugti.

E.J. 2022-06-10

Pamačius šios VšĮ Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvą aš pajaučiau, lyg va tuoj pasveiksiu. Tiek ir toks yra šis kolektyvas. Nepaprastas Jų švelnumas, visada besišypsantis ir rimtai žiūrintis į ligonius.

Ačiū už viską

S.A. 2022-06-03

Dėkoju Palangos reabilitacijos ligoninės visam kolektyvui už malonų aptarnavimą, gerą nuotaiką, visokeriopą pagalbą reabilitacijos metu.

Geros Jums kloties šiame darbe!

R.V. 2022-05-24

Teko laimė gydytis Jūsų įstaigoje. Dėl stuburo problemų buvo paskirta ambulatorinė reabilitacija.

Liga ne tokia, kad apie save nebeprimintų. Bet tos 14 dienų, susitikimai su žmonėmis, personalo paslaugumas ir relaksacinės procedūros - daugiau niekad nesu patyrusi. Va reikėjo susirgti...

Išmokau ne tik pratimų kūnui stiprinti, bet ir nuovokos, kad nieko nebūna be priežasties, kad viskas turi ryšį, kad reikia gyventi be šiandienos diktuojamos skubos.

Ačiū ir gyvuokim!

Gal iki susitikimų...

E.ir V. M. 2022-05-09

Štai ir prabėgo dvi mūsų savaitės Jūsų ligoninėje.

Labai dėkojame mus priėmusiai gydytojai Monikai Greičiuvienei, pukiai specialistei - kineziterapeutei Svetlanai, mielai mus priėmusiai vertikaliose voniose Redai, fizioterapeutei - Daliai, masažuotojai - Nijolei ir vyr. seseriai Ramunei.

Stebina ir džiugina visų šios reabilitacijos ligoninės darbuotojų profesionalumas, graži aplinka, geras darbo organizavimas.

Ačiū Jums visiems!

Tepadeda Jums Dievas!

V.M. 2022-04-15

Visam Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvui nuoširdus Ačiū!

Ši reabilitacinė ligoninė - vieta, kur žmogus suranda gyvenimą, pasitikėjimą savimi!!!

Vieta, kur daro stebuklus žmonių gyvenimuose. Kiekvienas kolektyvo narys tarytum įkvėpėjas vilties ir drąsos.

Jaučiasi stipri vienybė ir siekimas, bendromis jėgomis pergalės!

Čia visus vienija "širdis"!

Noriu gilią padėką išreikšti gydytojai Jūratei Kaunienei už profesionalumą ir jautrumą žmogui!

Noriu padėką išreikšti Daliai Savickienei už nenuilstamą, šilumos kupiną dėmesį kiekvienam žmogui.

Širdinga padėka už gardų maistą ir nepaprastą dėmesį kiekvienam lankytojui!

Ačiū Jums visiems!

V.L. 2022-04-13

Dėkojame reabilitacijos ligoninės visam aptarnaujančiam personalui, gydytojams, slaugytojoms, virtuvė s"šefams" už gardų, skanų maistą, gerą bei stiprų paslaugų suteikimą, šypseną bei gerą nuotaiką. 

Geros Jums kloties Jūsų sunkiame darbe!

Su didžiausia pagarba

V.P. 2022-03-23

Gerb. Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvas, Gerb. vadovai

Tariame didžiulį ačiū visam ligoninės kolektyvui, Gerb. Direktorei, kad sugebėjo suburti tokį nuostabų kolektyvą, kurie supranta visus atvykusius iš akių žvilgsnio, pirmo žodžio, ko mums reikia ir visados priima teisingus sprendimus. Čia tikrai dirba puikūs, nuostabūs specialistai savos srities. Lankomės antrą sykį ir liekame labai patenkinti, visad laikome Jus pavyzdžiu prieš kitas gydymo įstaigas. 

Sėkmės Jūsų visam nuostabiam gydymo kolektyvui. Dar kartelį ačiū už viską.

Su didžiule pagarba

R.G. 2022-03-10

Neurologijos skyriui

Esu labai dėkinga gyd. Vilmai Levinger, administratorei Laimai Kuokštienei, slaugytojoms, visam reabilitacijos kabinetuose dirbančiam personalui už gerą priežiūrą ir suteiktą visokeriopą pagalbą. Labai dėkoju kineziterapeutėms Svetlanai, Vaidai, masažistei Ramutei.

Taip pat dėkoju virtuvės darbuotojoms už labai skanų ir sveiką maistą, dėkoju valytojai už švarą ir tvarką palatoje.

Visam kolektyvui linkiu stiprybės, kantrybės, Dievo palaimos, kad ir toliau mus apgaubtumėt savo šiluma ir nuoširdumu.Susisiekite

Paskutinį kartą redaguota: 2022-08-12 09:24