Atsiliepimai

Štai ką mūsų pacientai sako apie mus:


Stasys ir Rima Griniai 2024-03-29

Padėka

Didelis ačiū gydytojai Audronei Staugaitienei už rūpestį ir sugražintą sveikatą.

Janina iš Radviliškio

Labai dažnai praeiname abejingi pro medį, gėlę, žmogų... Ir liekame neišsakę gerų žodžių.

Gražiausias lietuviškas žodis AČIŪ. Nuoširdžiai dėkoju Palangos Reabilitacijos ligoninės darbuotojams: gydytojams, sesutėms (slaugytojoms), slaugytojų padėjėjoms, valgyklos darbuotojoms, techniniams darbuotojams. Girdėjau daug gražių atsiliepimų iš žmonių, kurie čia gydėsi, džiaugiuosi ir aš, čia atvykusi. Ačiū už toleranciją, begalinę kantrybę, pasišventimą, gebėjimą savo širdies šiluma pasidalinti su čia atvykusiais. (Tik nepamirškite mylėti save!). Sužavėta visų kineziterapeutų darbu. Darbščios bitutės – jos dirba kantriai ir tyliai. Jos stebukladarės, mokančios tai, ką liga sugriovė, atėmė, leido primiršti, sugrąžina. Sugrąžina pasitikėjimą savo jėgomis, viltį. Sutikau pažįstamą kuri buvo palaidojusi viltį atsistoti ant kojų ir eiti (427 palata, V.P) Ji švytėjo. Šis pavasaris jai stebuklingas čia dirbančiųjų dėka... Nuoširdžiausias AČIŪ kinezeterapiautei Gintarei. Žaviuosi jos gebėjimu taip atsakingai dirbti. Sėkmės tau, Gintare!

...Būtų labai malonu, kad besigydantys po stuburo operacijų ir negalintys sėdėti turėtų galimybę naudotis relaksacijos kabinetu. Ne prošal būtų tik atvykus čia išgirsti, kaip su savo kūnu elgtis po patirtų operacijų, traumų, nes rajonų ligoninėse mūsų neparuošia tam...

...Už lango jau pavasaris. Kvepia pušys, ošia pušys, jau pražydo pirmosios gėlės.  Būkite laimingi, sveiki. Gerumas niekur nedingsta. Jis sugrįžta!

 

Janina Damėkienė

Šioje ligoninėje aš stiprinu sveikatą ketvirti metai. Grįžtu prie savo veiklų sustiprėjusi, įgijusi didelės patirties darbe su žmonėmis ir žmonėms. Žaviuosi šios ligoninės darbuotojų pasišventimu, atsakomybe už kiekvieną čia besigydantį, besimaitinantį.

Kaip pasaulis margas, taip ir čia esančiųjų nuomonės įvairios. Tačiau nei karto negirdėjau skundžiantis personalu, procedūrų kokybe, darbo organizavimu. Nuo čia nešančių savo tarnystę specialistų sklinda šviesi energija, stiprinanti šypsena, drąsina profesionalūs patarimai.

Gali nepatikti senoviškos patalpos, bet pažindamas čia dirbančiuosius supranti, kad ne išorės blizgesys, o esmė mus gydo. Peikiantiems mitybą, drįstu sakyti, kad sveikesnio, geriau apgalvoto meniu kažin ar surasime – čia aš apie šią ligoninę. Virtuvės, valgyklos darbuotojai savo srities profesionalai, jiems rūpi ne mūsų liežuvių įpročiai, bet sveikata.

Esu dėkinga VISIEMS! Ypač gerbiu ir myliu savo gydytoją Vilmą Levinger, kurios dėmesio užtenka visiems.

Ligoninės valdžiai, ypač naujam visos Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovui, linkiu vertinti, tausoti, skatinti, mokyti savo darbuotojus. Kas mes, susirgusieji, be jų..

Laimink, Dieve!                                                                                                         

S.B. 2024-03

Mielieji, sveikata – didžiausias ir brangiausias mūsų turtas... Noriu nuoširdžiai padėkoti šios Ligoninės personalui: gyd. Š. Dabravalskiui, vyr. sl. administratorei  Vaidai, kinezeterapeutams, ergoterapeutams, slaugytojoms, masažistėms, padėjėjoms, valytojoms, virėjoms ir visam visam (ko dar neįvardinau) aptarnaujančiam personalui! Ačiū Jums, visiems už pagalbą, švelnumą, pagarbą ir nuoširdų, šiltą aptarnavimą. Sėkmės, Jums tolimesniuose darbuose! Pagarbiai S.B.

J.Karačionkienė 2024-03

Nuoširdžiausia padėka gydytojui profesionalui Kurliui, gydytojui dirbančiam lazerio terapija, masažistei Nijolei, daugybei fizioterapijos slaugytojoms ir su šypsena, visada maloniai padedančiai administratorei Ramunei. Apskritai džiaugiuosi švara, tvarka visame gydymo korpuse ir maloniu aptarnavimu. Dar didelis ačiū gyd. akupunktūrininkei  Natalijai. Pagarbiai J.Karačionkienė

Jolanta Sabaliauskienė 2024-03

Dėkui visam personalui, o ypač gyd. Jūratei Kaunienei už rūpestį, atidumą, dėmesingumą, kuris labai padėjo atsistatant po klubo operacijos. Daktare, Jūsų šypsena gydo! Sveikatos Jums ir dar ilgų, ilgų metų gydant pacientus. Ir asmeninės sėkmės!  Pagarbiai Jolanta Sabaliauskienė

O.Guogienė 2024-03

Gražiausi prisiminimai ir nuoširdi padėka vyr. slaugytojai  VAIDAI NARMONTIENEI ir slaugytojai iš 8 aukšto VILMAI TARASOVIENEI. Kurios labai nuoširdžiai padėjo man ir mano kaimynei pasveikti ir suteikė gerus jausmus, kad kažkas dar yra, kad rūpinasi savo ligoniais.  Buvusi gyd. Rima  O. Guogienė

A. Nekrašienė 2023-12

Dar vieni metai nuėjo į istoriją. Džiaugiuosi turėjusi galimybę pasisveikatinti Jūsų įstaigoje.

Nuoširdus ačiū visoms procedūrų darbuotojoms. Gydytojai už paskirtas procedūras, kurios tiko ir pritiko.

Dėkoju administratorei Ramunei Motinos Teresės žodžiais:

“Geri žodžiai gali būti trumpi ir lengvai ištariamo, tačiau jų aidas begalinis...”

Sėkmės Jums ir kantrybės!

Su pagarba

Birutė Padvarietienė 2023-12

Nuoširdus AČIŪ gydytojai Audronei Staugaitienei už nepriekaištingai kruopščią priežiūrą bei malonias bendravimo akimirkas su pacientu.

Daktare, Jūs – stropaus gydytojo etalonas.

Pagarbiai,

Birutė Padvarietienė

Vida 2023-12-08

Visų pirma noriu padėkoti gydytojui Šarūnui Dabravalskiui. Dėmesingas, dalykiškas, pastabus gydytojas.

Padėka visoms procedūrinių kabinetų sesutėms, kurios visada maloniai pasitinka, geranoriškos, šiltos, dėmesingos moterys. Ypač noriu padėkoti kineziterapeutei Loretai, kuri vedė užsiėmimus baseine. Tai ypatingo gerumo jaunas žmogus.

Be abejo, padėka visoms slaugutėms, kurios su šypsena, visada paslaugiai viską sutvarko.

Taip pat didelė padėka parduotuvėlės savininkei, kuri tiesiog spinduliuoja vidine šviesa ir gerumu.

Labai gražiai dirba visa komanda, laykitės taip ir toliau.

Žydrūnas Kabaila 2023-12-06

Norėjau padėkoti bendrosios reabilitacijos slaugos administratorei Vaidai Narmontienei  už rūpestį ir atsižvelgtus mano kaprizus.

Kinezeterapiautėm Loretai Novogrodskytei  ir Aurelijai Ciparytei, kurios man padėjo atsitiesti, sustiprėti, pasiruošti tolimesniam sveikatos gydimui. Didelis Ačiū visam ligoninės personalui.

Su pagarba

Aušra Petrauskienė 2023-12-04

Norėčiau padėkoti

Kkineziterapeutei D.Jocienei už profesionalų, atsakingą darbą. Už nuoširdumą, už patarimus. 

Linkiu sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime!

 

Masažistei  K.Molozinai už profesionalų ir atskingą darbą. 

Sėkmės visur ir visada!

Rima Mažeikienė 2023-11-04

Net ir ketvirtą kartą čia atvykus likau maloniai nustebinta personalo šiluma, dėmesiu ir nuostabiai gera ligoninės aura. 

Ačiū visiems, ypač tiems "nematomiems", kurių dėka žaliuoja gėlės ir linksmina kanarėlių čirškimas.

Ypač dėkoju gydytojai Vaigai, administratorei Ramunei, kineziterapeutei Editai, masažuotojai Ritai, 207 procedūrų kabineto darbuotojai Kristinai ir jos kolegei (atsiprašau, nepasiteiravau vardo).

Šiltai - Rima Mažeikienė

G.B. 2023-09-30

Dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą gydytojai Jūratei Kaunienei, kineziterapeutėms Redai Banienei, Svetlanai Kravcovienei ir visai komandai.

Esat nuostabi komanda, visiems sveikatos ir gyvenimo džiaugsmų, dėkingų pacientų.

O.M. 2023-09-29

Nuoširdžiausias ačiū gydytojai Rimai Juozapavičei už sugrąžintą sveikatą ir galimybę normaliai judėti. Ačiū Jums už rūpestingumą, dėmesį ir nuoširdumą. 

Ačiū specialistėms ir sesutėms, kurios atsakingai ir kruopščiai atlieka visas medicinines procedūras. Ir ne tik ... Jūs gydytote ir savo miela šypsena, geru žodžiu.

Visokeriopos sėkmės Jūsų nuostabiam kolektyvui!

Virginija ir Roma 2023-09-28

Norime nuoširdžiai padėkoti nuostabiam, be galo dėmesingam gydytojui rezidentui Arnui Aleksiūnui. Linkime, kad visada išliktų tokiu mediku, kuriam neabejingos svetimos ligos.

Lietuvai reikia tokių žiburėlių! 

Padėka 2023-09-27

Žmogų gydo bendravimo susitikimas.

Jau antrus metus tenka būti jūsų įstaigoje. Tad nuo budinčių vyrų dėmesingumo, kultūros ir atidos žmonėms prasideda pirmoji pažintis su įstaiga.

Pirma pažintis su gydytoja Normantiene mane nuteikė pozityviai. Tikslingai parinktos ir išdėstytos procedūros, atida paciento galimybėms ir ligos pobūdžiui.

Jauno, malonaus ir profesionalaus bei dvasingo masažisto Pauliaus Lapo buvimas ir savęs atidavimas ligoniams ir net pagyvenusiems - nepraraskite šito žmogaus.

Esu dėkinga už visas gerai atliktas procedūras ir rekomenduosiu kitiems rinktis Palangos reabilitacijos ligoninę. Sparčiai tobulėjama, prisitaikoma prie poreikių.

Nuostabus sodelis, sklindanti muzika, tekantis vanduo, paukšteliai...

Krautuvėlė labai pasiteisina ir jos savininkė - nuostabi moteris!

A.P. 2023-09-22

Tariu nuoširdų ačiū gydytojai Vilmai Levinger už rūpestingą gydymą, supratingumą visada išklausanti paciento nusiskundimus. Maloniai nustebino medicininės procedūros, sesučių nuoširdumas. viso personalo visada gali paklausti , visada atsako maloniai. Ačiū už gerą maistą valgyklos darbuotojoms, visoms informacijos centro darbuotojoms, kur pradinis gydymas prasideda nuo jų, parodo kur kreiptis, kas priims į skyrių, apsagos darbuotojams, kurių gali paklausti kur surasti palatą, į kokį aukštą važiuoti liftu.

Nuoširdus ir didelis ačiū, ačiū. Dėkinga labai visiems. 

V.A. 2023-09-14

Noriu labai padėkoti gydytojai A.Staugaitienei, slaugytojoms ir labai maloniai ir stropiai valytojai.

Ačiū už viską. Sėkmės Jums. 

G.Ž. 2023-08-18

Noriu padėkoti vyr. padavėjai Irenai Kliševai už nuoširdumą, supratingumą, gerą žodį. Tik keletai minučių užėjusi į palatą smulkiai išklausinėjo ką močiutė valgo, kaip ruošti maistą, kaip subalansuoti mitybą. Maloniai nustebino Jos dėmesys, švelnumas, rūpestingumas. 

Pirmiausia gydo žodžiai, o tik vėliau vaistai.

AČIŪ kad esate ir dalijate dalelę savęs.

B.T. 2023-08-04

Noriu padėkoti už geras ir naudingas procedūras.

Man labai patiko ir padėjo kineziterapija, ergoterapija, parafino vonelės, mineralinės vonios... Baseinas.

Ačiū visiems!

A.G. 2023-08-03

Čia buvau prieš trejus metus su stuburo problemomis, tad kur vykti po klubo sąnario keitimo operacijos abejonių nebuvo.

Esu labai dėkinga už profesionalumą, o kartu ir nuoširdumą bei paprastumą gydytojui D.Kurliui, slaugos administratorei, slaugytojoms, jų padėjėjoms, kineziterapeutams. Taip pat nuoširdus ačiū aptarnaujančiam personalui, krautuvėlės darbuotojams. 

Linkiu Jums sveikatos, stiprybės, kantrybės sunkiame ir kilniame darbe, asmeninės laimės Jums ir Jūsų šeimoms.

R.P. Kupiškis 2023-08-04

DĖKINGA už nuostabų gyvenimo tarpsnį...

Į reabilitacijos ligoninę atvažiuoju jau 9-tą kartą. Tai sveikatinimosi ir nuostabaus poilsio užtaisas organizmui...

Ir dar labai dėl manęs svarbus momentas - važiuoju čia jau kaip pas gerus pažįstamus.

Nežinau kokiais padėkos žodžiais išreikšti dėkingumą gydytojai Juozapavičei! Dėkinga labai registratūros mergaitėms. Procedūrų slaugytojoms: Živilei, Marinai, ir kt., kurių vardų neįsidėmėjau. Masažistei Katiai, Svietai, gydomųjų vonių mergaitėms. 

Nerandu žodžių  už dėmesį besirūpinančiai mūsų sotumu Irutei!

Man asmeniškai atvykus vis dirba apsauginis p. Eugenijus, atrodo tik budėtojas, bet visada pasidomi, gal su lagaminais sunku, gal iki lifto palydėti, maloniai pasiteirauja apie sveikatą. Didelės tolerancijos darbuotojas.

AČIŪ Jums visiems!

Viešnios iš Biržų

PADĖKA

Nuoširdus AČIŪ už profesionaliai suteiktas paslaugas.

Procedūrų suderinimas ir jų atlikimas leido jaustis komfortabiliai, laiko užteko viskam. Dėkojame už skanų ir subalansuotą maitinimą.

Labai paslaugūs ir nuoširdūs darbuotojai. Stiprybės ir sveikatos Jums.

A.S. 2023-06-22

Tariu nuoširdų Ačiū gydytojai Rimai Juozapavičei už rūpestingumą ir žmogiškumą.

Maloniai nustebino medicinines procedūras atliekančių specialistų gerumas ir supratingumas. Atskirai dėkoju Redai (gydomojo masažo specialistei) už profesionalumą ir pareigingumą. Esu tikras, kad šie darbuotojai sukūrė dar vieną svarbiausią medicininę procedūrą, kurią pavadinčiau GĖRIO procedūra. 

Nuostabu, kai vienoje vietoje yra tiek daug gerų žmonių.  

A.G. 2023-06-20

Esu dėkinga Palangos reabilitacinės ligoninės personalui. Jūs atliekate nuostabų /reabilitacinį darbą. Suteikiate daug šiltų, malonių patarimų ir aišku pagalbą kūnui ir dvasiai.

Nuoširdžiai dėkinga Laimai Sriebalienei, kuri nuo pat pirmos minutės tik įžengus į centrą rūpinosi kaip artimiausia savo giminaite. Viską paaiškino, parodė, o iškilus problemoms be jokių susierzinimo/ nepasitenkinimo viską sprendžia čia ir dabar. AČIŪ!!!! AČIŪ!!!!! AČIŪ!!!!!

Didelis AČIŪ  Reginai Rimgailienei, kuri savo nuoširdumu, patarimais lepina masažo vonioje kaip kūdikį.

Ačiū  Živilei, - sausas vandens masažas,  Ačiū Kristinai - vertikali vonia- Jūsų patarimai profesionalūs ir vertingi.

Dėkinga visoms moterims už Jūsų triūsą.

 

Su Pagarba

Alvyda Gudeniene

PLB seimo narė

G.P. 2023-06-14

Dėkoju gerb. daktarei A.Staugaitienei už skaidrų ir rūpestingą gydymą.

Slaugos administratorei p. Vaidai už nuoširdų bendravimą.

Geros Jums sveikatos!

B.B., D.G. 2023-05-05

Nuoširdžiausiai dėkoju gydytojai J.Kaunienei už gydymą, nuoširdumą. Jūsų reabilitacijos ligoninėje pajutau ir supratau, kad pirma gydo žodžiai, dėmesys, švelnumas, o po to vaistai. 

Ačiū slaugėms už kruopštų darbą. Jūs kasdien, lyg gaivaus oro gūsis įeinate į palatą ir išeinate ligoniams palikusios puikią nuotaiką, vaistus ir visko ko reikia.

Puikios procedūros, dar šaunesni ten dirbantys. Moterims, įkėlusioms į voneles ir iškėlusioms, švariai nušluosčiusioms, apmovusioms kojines ir šlepetes šimtams kojų per dieną, manau kad jau šiandien pažadėtas dangus. 

Kasdien stebėjau darbuotojų, vežiojančių ligonius darbą. Ne svarbu kiek tu sveri, visiems tas pats dėmesys, šypsena. Rima ir Algis lekia vienas pro kitą su vežimėliais, kartais net po du stumia. Visada puikios nuotaikos, rodos, kad tai pats lengviausias ir geriausias pasirinkimas ir tie linksmi pašmaikštavimai ligoniams, net ir sunkiausiems, suteikia viltį. 

Pačius geriausius žodžius turim pasakyti apie visų procedūrų darbuotojus. Ačiū virėjoms ir tiems kas išnešioja į palatas maistą.

Dėkoju gydytojai A.Staugaitienei pakeitusiai mūsų gydytoją.

Ačiū, ačiū sako 803 palatos močiutės.

O. B. B. 2023-04-18

Dėkoju už nuoširdų bendravimą ir kruopščiai atliekamą darbą: slaugytojai V.Možeikienei, masažuotojai R.Martusevičienei, kineziterapeutei A.Grinevičienei.

Sustiprėjo sveikata, labai ačiū.

P. A.V. 203-03-31

Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Šarūnui Dabravalskiui už rūpestį, patarimus ir gydymą, priskiriant procedūras. Jūs nuostabus, švytinti saulė. Linkime sėkmės ir asmeninės laimės.

Taip pat dėkojame visam aptarnaujančiam personalui už malonų ir greitą aptarnavimą. Jūs visi nuostabūs. Sveikatos, sveikatos ir sėkmės. Būkit visi laimingi.

E.K. 2023-03-09

Po patirtos traumos tolimesnį gydymą teko tęsti Jūsų gydymo įstaigoje. Pasijutau patekusi ten, kur, pilnai to žodžio prasme, yra rūpinamąsi žmogaus sveikata.

Už begalinę pagalbą esu dėkinga šiandien gydytojai reabilitologei Vilmai Levinger, gydytojai Eglei V., vyresniajai slaugytojai-slaugos administratorei Ramunei Barkauskienei.

Lenkiuos žemai kineziterapeutei Svetlanai Kravcovienei, slaugytojoms Ilonai Bražinskienei, Reginai (103 kab), Reginai (302kab), Lijanai, Živilei, Kristinai, Virginijai ir visoms, visoms....

Jos kaip bitutės visos skuba, pluša, ramiai ir kruopščiai, tarsi lipdydamos medaus korį visos dirba. O tas korys, tai sugrąžinta žmogui sveikata, viltis, tikėjimas.

Visiems dėkodama, linkiu darbštuolėms bitutėms sveikatos, energijos, geros kloties, asmeninės laimės. Ačiū!

2023-02-27

Nuoširdus AČIŪ, šios sanatorijos personalui. Gydytojai Audronei Staugaitienei, slaugančiam personalui, virtuvės darbuotojoms. Procedūras atliekančiam personalui. Nors šioje sanatorijoje buvau tęstiniam gydymui labai senai, tačiau prisiminimai šildo ir šiandieną.

E.K. 2023-03-08

Po patirtos traumos tolimesnį gydymą teko tęsti Jūsų gydymo įstaigoje. Pasijutau patekusi ten, kur, pilnai to žodžio prasme, yra rūpinamasi žmogaus sveikata.

Už begalinę pagalbą esu dėkinga šiandien gydytojai reabilitologei Vilmai Levinger, gydytojai Eglei V., vyresniajai slaugytojai-slaugos administratorei Ramunei Barkauskienei.

Lenkiuos žemai kineziterapeutei Svetlanai Kravcovienei, slaugytojoms Ilonai Bražinskienei, Reginai (103 kab), Reginai (302kab), Lijanai, Živilei, Kristinai, Virginijai ir visoms, visoms....

Jos kaip bitutės visos skuba, pluša, ramiai ir kruopščiai, tarsi lipdydamos medaus korį visos dirba. O tas korys, tai sugrąžinta žmogui sveikata, viltis, tikėjimas.

Visiems dėkodama, linkiu darbštuolėms bitutėms sveikatos, energijos, geros kloties, asmeninės laimės. Ačiū!

2023-02-07

Nuoširdus AČIŪ, šios sanatorijos personalui.

Gydytojai Audronei Staugaitienei, slaugančiam personalui, virtuvės darbuotojoms. Procedūras atliekančiam personalui. Nors šioje sanatorijoje buvau tęstiniam gydymui labai senai, tačiau prisiminimai šildo ir šiandieną.

G.M. 2023-02-04

Kas tu Gyvenime mūsų

 

Pavasariu žydintis

Pilka bitute skraidantis

Akmenėliu baltu

Boluojantis vėtrų vėtružių pagairėj.

 

Taik kas Tu Gyvenime mūsų

Gal duona ruginė

Prie lūpų kasdien keliama

Gal žingsniai skuboti

Ar širdį užliejus daina.

 

Gal rūpestis, nerimas, skausmas

Ar sielą užplūstantis džiaugsmas

Kasdienių darbų pabarėj.

 

Nuoširdžiausia padėka Jums sveikatos, stiprybės nešėjai!

 

J.D. 2023 01 16-27

Širdis man tvinsta

kilniais žodžiais,

kai dedu šias eiles...

                 ST Psalmynas 45.2

Tektų pusę šios knygos prirašyti, kad išsakyti visa tai, ko pilna širdis. Panašu, kad iš šių namų iškeliaujantys po gydymo žmonės, jaučia tą patį.

Tai tikras, neapsimestinis dėmesys kiekvienam, prie kurio teko prisiliesti medikų, slaugytojų, jų padėjėjų, procedūrose dirbančių moterų rankoms.  Visa, ką darote, atliekate su atsakomybe ir jautrumu, linksmai, švelniai ir kartu reikliai. Visur tvarka, ramybė, ritmas. Galima tik įsivaizduoti, kiek pastangų reikia įdėti Administratorei (gydomojo), organizatorei ir kiekvienam, atsakingam už šį ritmą... Duok Dieve Jums visiems sveikatos ir kantrybės nepasimesti reformų kelyje!

O aš, asmeniškai, stengiuosi nenuvilti Jūsų pastangų - tausosiu, gerinsiu savo sveikatą, kurią sugadinau tik aš pati.... Kai stuburo skausmas ar vėl "šleivojančios" kojos atsiųs žinutę, prisiminsiu Svetlanos žodžius - "netinginiauk, pasistenk dėl savęs...", arba vertikalioje vonioje viską ir visus vienu metu matančią Kristiną, kuri sugebėjo mane, neklusnią, išmokinti drausmės ir atsakomybės už kiekvieną judesį...

Gydytoja Vilma Levinger man - GYDYTOJA, kokia gali svajoti būti...

Ačiū, Brangieji, gerieji!

P.S. Atsiprašau nepaminėjusi mūsų maitintojos Virtuvės ir jos darbščių, neišduodančių nuovargio, bitelių. Treti metai čia esu - sveikinu su dideliais pokyčiais sudarant valgiaraštį! Skanu, sveika, gražu! Viskas patiekta šilta ir laiku!

Ačiū!

Ž.P. 2023-01-25

"Visada sakiau ir sakysiu, jog mane gyvenime supa vien tik geri ir labai geri žmonės!"

Apie tai galiu pasakyti atvykusi į Palangos reabilitacijos ligoninę, kurioje atsidūriau po kelio endoprotezavimo. Begalinis džiaugsmas ir sėkmė aplankė, kada gydyti ir globoti ėmėsi Judita Petro - gydytoja rezidentė. Tokio nuostabumo, mokėjimo išklausyti ir išgirsti pacientą, kokių reta!!! Tariu didelį dideliausią ačiū kineziterapeutei D.Jocienei - savo srities profesonalei, šitiek patarimų, šitiek įžvalgos ateičiai, šitiek meilės savo darbui! Nuostabi ir savo srities žinovė masažistė Rita (105 kab.), baseino trenerė - Kristina. Druskų kambarys - topų topas, relaxo erdvėje, tarsi nusikeltum į kitą pasaulį, pamiršęs visus skausmus ir rūpesčius. 

O mažutės krautuvėlės AR savininkės nuoširdi šypsena, kur norisi grįžti su malonumu!

Ir visam personalui (kaip žemaičiai sako) - nežmuoniška diekou!!!

R.V. 2023-01-18
Nuoširdus ačiū už sugražintą nuotaiką, už ypatingą globą!
L. 2023-01-10

Po klubo sąnarių operacijos gydžiausi Palangos reabilitacijos ligoninėje. Per visą tą laiką jutau profesionalią globą, rūpestį, visų mane aptarnavusių darbuotojų nuoširdumą, mandagumą, gerumą.

Išsivežu tik gerus prisiminimus ir sveikatą. Dėkojus visiems, man padėjusiems ir suteikusiems pagalbą ir paslaugas.

Ypač šešto aukšto slaugytojoms ir jų padėjėjoms.

L.K. 2022-12-30
Nuoširdus Ačiū visam kolektyvui.
I.Š. 2022-12-23

Palangos reabilitacinėj ligoninėje gydausi jau antrą kartą.

Pirmą kelio protezavimą reabilitacijai atvykau prieš 4 metus. Šiais metais protezavo kitą kelią. 

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai J.Kaunienei - nuoširdi, rūpestinga, kruopšti, turi moterišką širdį. Paguodžia, pataria, jei reikia užeina net kelis kartus pasidomėti kaip jaučiuosi.

Didelį be galo įspūdį paliko 209 k. trenerės Edita Bružienė, Asta Stonkienė. Mato kiekvieno žmogaus skausmą veide, tartum išgyventų kartu. Be galo malonus, nuoširdus, su šypsena bendravimas su senyvo amžiaus žmonėmis. Kiek stiprybės, ištvermės, energijos turi šios trenerės? Stebėjau ir galvojau, tai Dievo duota dovana. Nuoširdžiai tariu ačiū Joms, laimingi tie, kuriuos jos treniruoja.

V.D. 2022-12-23

Noriu padėkoti reabilitacinės ligoninės ypač nuoširdžioms darbuotojoms, tai:

Editai Bružienei - kineziterapeutei

Daliai Savickienei - fizioterapijos seselei.

Ačiū už Jų malonų aptarnavimą, dėmesį ligoniams ir atsinešimą savo darbui.

 

L.S. 2022-12-20

Šiais metais aš Jūsų ligoninėje jau antrą kartą. Po pirmos operacijos man nepavyko lenkti kelėno, ir laikas nepadėjo. Teko kentėti antrą operaciją. Kadangi turėjau patirtį, labai norėjau gydytis, būtent, čia.

Atvykau depresuota, šluba, nusivylusi. Mane prižiūrėjo gydytoja Kaunienė. Tokio dėmesingumo sulaukiau, tiek gavau procedūrų, kad Grįžtu "su sparnais". Ačiū už sveiką ir skanų maistą, ypatingą švarą, slaugytojų dėmesingumą, už krautuvėles paslaugas, už suteiktus naujus draugus. Linkiu visam kolektyvui ramaus Kūčių vakaro ir linksmų bei jaukių šv. Kalėdų.

AČIŪ

P.B. 2022-12-16

Negaliu tylėti...

Noriu padėkoti už čia praleistas 24 dienas.

"Brangiausias turtas yra - Laikas praleistas kartu..."
Nuoširdžiai dėkoju daktarui Šarūnui D. Jūs esate išmintingas gydytojas.

Taip pat A korpuso slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms.

Dėkoju nuoširdžiai už skirtas procedūras ir procedūras atliekantiems darbuotojams: už šypsenas, nuo Jūsų rankų prisilietimo žaizdos gijo greičiau. Nuo Jūsų įdėmaus žvilgsnio, supratimo, kantraus mūsų dejavimų išklausymo, mes jautėmės saugesni.

Labai gilų įspūdį paliko ir psichoterapeutė Monika. Dėkoju jai už tą nuoširdų pokalbį ir skirtus vaistus.

Labai džiaugiuosi nors ir trumpai pabendravusis su miela administratore Vaida. "Pačios brangiausios rankos tos, kurios tiesiasi į tave" (B.L.). Dėkoju už tą ramų, įdėmų žvilgsnį, už kiekvieną kartą susitikus pasisveikinimą "Labas rytas arba Laba diena, Kaip Jums sekasi? Ar sveikata gerėja?" - dar ilgai aidu skambės Jūsų klausimai mano širdyje.

Visam personalui linkiu:

"Būkite apkabinti Mylinčių artimųjų mylinčiais žodžiais"

J., R., Ž. 2022-12-15

Tariu nuoširdų Ačiū savo ir sūnaus vardu visam aptarnaujančiam kolektyvui už pagalbą reabilitacijos metu.

Visoms slaugytojoms sveikatos, kantrybės, ištvermės ir visa kas geriausia...

Gydytojams nuoširdus Ačiū.

Čia pas jus gera ir norisi sugrįžti vėl ir vėl. 

O.B.B. 2022-12-15

Dėkoju už profesionalumą, nuoširdumą ir pagalbą bendraujant su pacientais.

Ligoninė, kurios sienos persunktos skausmu, neleido sielvartauti dėl savo negalios, nes visur supo nuostabūs žmonės, viską darantys, kad mums čia būtų gera.

Visose procedūrose, kuriose lankiausi, mane sutikdavo lyg atėjusią į svečius: šypsenos, padrąsinantys žvilgsniai.

Ačiū Joms visoms.

O ką bekalbėti apie nuostabią Reginą Kalinauskienę (103 kab.), kuri vos radusi laisvesnę minutėlę, visada padėdavo mums pasiruošti procedūrai, bet ir po jis apsirengti (juk senatvėje mes jau lėtoki,  silpnesnės orientacijos). Visada besišypsanti, atidžiai sekanti, kaip mums sekasi. O užuominos, kad "rytoj aš vėl Jūsų lauksiu" taip ir pakylėdavo į gyvenimą žvelgti optimistiškiau.

Maloniai suteikė ir supanti skoninga aplinka, ramybė, gražūs bendradarbių santykiai. Tai ir ligoninės administracijos ir vyresniųjų seselių nuopelnas.

Būkit sveiki ir laimingi ateinančiais metais, nes Jūsų darbas mums labai reikalingas.

P.S. Išsaugokit ligoninę, nes privatizatorių labai daug. 

V.M. 2022-12-03

Padėka bus trumpa ir nuoširdi. Visi Jūs nuostabūs, geranoriški, draugiški. Gydo ne tik procedūros, bet ir Jūsų prisilietimai, žvilgsnis...

Ačiū kineziterapeutei Astutei, ačiū už Jūsų nuoširdumą, visokeriopą pagalbą.

Būkite visada tokie, daug sveikatos!

V.K. 2022-11-23

2022-11-08/2022-11-23 tiek praleidau Palangos reabilitacijos ligoninėje.

Ačiū gydytojai Rimai Juozapavičei, psichologei Rimai Kučiauskei, 201,207,302,314-315 kabinetų darbuotojoms už gebėjimą žmogų priimti su jo džiaugsmais ir problemomis. Visas personalas - tai nuolatinė pozityi terapija.

Būdama čia gijau fiziškai, dvasiškai su Jūsų visų šypsenų ir supratimo pagalba.

Būkit sveiki, mylintys ir mylimi.

Būkit LAIMINGI!

L.A. 2022-10-27

Labai dėkoju nuostabiam gydytojui D.Kurliui, visam personalui. Geras maistas ir geros procedūros.

Dėkoju masažuotojai Sonatai ir visoms kitoms, kurios maloniai aptarnavo.

Noriu dar sugrįžti.

V.A.N. 2022-10-20

Nuoširdžiai dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Rimai Juozapavičei už profesionalų gydymą. Bendrosios reabilitacijos slaugos administratorei Vaidai Narmontienei už šiltą priėmimą ir jaukų apgyvendinimą. Gydytojai refleksoterapeutei Natalijai Vasiliauskienei už skausmą ir kvapą išrastą šamanų, 309 kabineto masažistei Vitalijai už sunkų ir rūpestingą gydymą, "A" 206 ir vertikalaus baseino trenerei Kristinai už be galo rūpestingą ir nuoširdų darbą.

207-208 sesutėm Živilei, Virginijai, Kristinai, Daliai už skrupulingą darbą. Jos kaip bitutės laksto, tik nespėja vienoje lovytėje paguldyti žmogutį, o jau kitame kamputyje šaukia "pasibaigė". 

Ačiū tariu gydomųjų vonių "bišofito" sesutėm Svetlanai, Elenai ir padėjėjom Reginutei ir kitai. Taip pat dėkoju parafino, kompresinės terapijos ir haloterapijos sesutėm. 

Ir galiausiai be kurių neišgyventume - tai mielos valgyklos darbuotojos, Renata ir kitos. 

Negalima nepadėkoti apsaugos darbuotojams, ypač nuoširdžiam Jonui.

Tuo pačiu dėkoju informacijos darbuotojai, mylimai Irmai.

Ir galiausia tai valytojom ir slaugutėm.

O didžiausią Ačiū tariu reabilitacijos ligoninės administracijai.

R.U. 2022-10-20

Gerbiamieji,

Pirmiausia noriu pasidžiaugti, kad dar šiais laikais yra tobula, nuostabi reabilitacinė ligoninė, kurioje dirba puikus kolektyvas.

Po sudėtingos operacijos būtina ne tik vaistai, procedūros, bet ir specialistų gera nuotaika. Norisi pasidžiaugti specialistais, kurie dirba prie "kojų vonelės", "perlinės vonios", sesutėms, kurios kiekvieną rytą ar vakarą suleisdavo vaistus, pasidomėdavo sveikata.

Aišku, puikios ir jaunos metodininkės, kurios darbuojasi prie mankštos pratimų, baseine. Užtenka vien ten užeiti ir jau 50 procentų rezultatas yra.

Ypatingai, pabrėžiu, ypatingai noriu padėkoti administratorei Vaidai Narmontienei, bei savo gydytojai R.Juozapavičei, kurios operatyviai reaguodavo į bet kokį klausimą, o gydytojos profesionalūs atsakymai gydė ne dienomis, o valandomis.

Tai ačiū visiems ir stiprios sveikatos, kurios prireiks su kitais ligoniais. 

B.P. 2022-10-12

Dėkoju gyd. A.Staugaitienei už rūpestingą gydymą bei trenerei D.Jocienei už praktinius patarimus ir atidumą kiekvienam apsilankančiam.

Ačiū už emocinio tonuso palaikymą tvarstomojo kabineto darbuotojai D.Petrauskienei ir už kruopštų darbą ir širdies šilumą slaugytojai R.Kalinauskienei.

A.V. 2022-10-13

Mielieji reabilitacijos darbuotojai, medikai, sesutės

 

... Čiulba paukščiai šviesos paveikti

Jie negali be saulės gyventi!

Jeigu gėrį ir grožį kuri širdimi,

Tai gyvenimas primena šventę!

 

Jūs palengvinat kito skausmus

Rankos šilumą, meilę mums duoda.

Pasiilgęs švelnumo žmogus,

Ras jaukiuose namuose paguodą.

 

Ačiū Jums, kad dalinat dienas

Gerumu ir grožiu išdabintas

Jūs gyvenate tam, kad ateitų šviesa

Per sveikatos žvalius labirintus.

 

Šoka žuvys ant Jūsų langų,

Jos kaip bangos erdvėj mirguliuoja!

Noriu būt ir gyvent dar ilgai 

Ir matyti klevus žaižaruojant. 

Žodžiai Almos V.

 

Esu sužavėta aptarnaujančio personalo rūpestingumu, dėmesiu, pagarba ir tolerancija žmogui. Dėkinga gydytojai gerb. reabilitologei M.Pangonienei, slaugos administratorei Ramunei, profesionaliai masažistei Sonatai, ergoterapeutei  - Agnei, baseino šeimininkei kineziterapeutei Aurelijai, mieloms perlinių vonių fėjoms - sesutėms Virginijai, Elenai ir visiems, kas kuria šiltą, jaukią atmosferą, visiems, kas dirba, kad žmogus pasijustų laukiamas ir mylimas.

Linkiu visiems darbuotojams stiprios sveikatos, neblėstančios energijos.

Tegul Dievas laimina Jūsų visų darbus, tegul Jūsų darbščios rankos ir toliau puoselėja grožį ir neša meilę, švelnumą ir sveiką požiūrį į žmogų.

Dar kartą Ačiū ir iki kitų susitikimų!

R.M. 2022-10-11

Jau ne pirmą kartą renkuosi Jūsų gydymo įstaigą dėl nuostabios aplinkos, plataus kokybiškų procedūrų pasirinkimo ir nepaprastai rūpestingo personalo. Atrodo, čia gydo net visa aplinka...

Labai dėkinga gydytojai R.Juozapavičei už rūpestį, nuoširdų dėmesį, įsigilinimą į mano sveikatos problemas ir už tinkamai parinktas procedūras.

Ačiū masažuotojai Sonatai, kineziterapeutei Redai, slaugytojoms Živilei, Kristinai, Virginijai - atleiskit, kad visų neišvardysiu, Jūs visos nuostabios!

R.Š. 2022-09-29

PADĖKA

Didžiulę padėką skiriu gerb. gydytojai-reabilitologei Juozapavičei už gerą, rūpestingą gydymą, už profesionalumą. Neįmanoma apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad sutikau Jus.

Žemai lenkiuosi slaugos administratorei (310 kab.) už malonų aptarnavimą. Taip pat dėkoju visoms slaugytojoms. Ypatingai noriu padėkoti fizioterapijos (207 kab.) specialistei Živilei, kuri rūpinosi ar viskas gerai, tik įžengus į kabinetą pasitikdavo su šypsena, visada su humoru ir gera nuotaika praskaidrindavo niūrią nuotaiką ir įnešdavo vilties, jog viskas bus gerai.

Ačiū Jums, išlikite visada tokios mielos ir žavios!

Tad linkiu Jums sėkmės Jūsų darbe, ištvermės ir Dievo palaimos!!! 

L.J. 2022-09-27

Noriu padėkoti personalui bei gydytojai Mildai Pangonienei už pagalbą, norą ir iniciatyvą padedant mūsų mamytei atsigautu. Tai vienintelė vieta kur pacientas gali pasijusti žmogumi.

Ačiū Jums. 

Algirdas 2022-09-22

There is a saying: “It takes a village to raise a child” – it also takes the whole hospital to heel a patient. From hospital leaders, doctors all the way to supporting staff.  That what helped me to achieve what some doctors felt impossible.  

After spinal cord infarction at T5 level I was bound to live my life in a wheelchair for the rest of my life.  The road to recovery wasn’t easy and it continues.  I have been coming to Palanga Rehabilitation Hospital for several years. 

The Wholesomeness would be a word to describe the care that they are able to provide to patients and you get an amazing result.  In my case I am totally independent and take care of myself, no wheelchair!  

I believe that the rehabilitation program that Dr. Daratiene has developed for the patients produces undeniable results.  I am a prime example of the program, and I am sure I’m not the only one, but many more former and present patients can attest to it. 

I want to wish this wonderful team strength to continue making miracles in people’s lives and bringing hope in many others. 

 

M.M. 2022-09-20
Širdingai dėkoju sesutei-masažistei iš 313 kabineto už gerą masažo darymą ir malonų bendravimą.
L.I.Ž 2022-09-20

Labai norime padėkoti nuostabiems, savo labai gerai darbą išmanantiems, mielai bendraujantiems specialistams ir visam personalui, kurie padaro profilaktinę patirtį neužmirštamam gėriui mūsų sielai ir kūnui.

Ačiū S. Kravcovienei kineziterapiją pamačiau kitomis akimis, labai padėjo per trumpą laiką!

Masažistėms iš 309 ir 316 kabinetų - auksinės rankos ir dėmesys pacientui labai malonus, ačiū vonių kambario personalui - grįšim dar ne  kartą. Taip pat 208 kabineto darbuotojoms - išėjęs pasijunti, kad išskrendi, kaip lengva.

Iki kito karto!

A.R. 2022-09-16
Ko žmogui labiausiai reikia? Aš galvočiau sveikatos. Tariu didelį ačiū gydytojui Dariui K. už tokį nuostabų, šiltą priėmimą, skirtas nuostabias procedūras. Didelį ačiū jam tariu iš visos širdies ir ilinkiu šlikti tokiam dėmesingam pacientui.
A.R. 2022-09-16

Daugelis anksčiau ar vėliau susiduriame su skaudžiu klausymu ir apsisprendimu, tad noriu tartį didelį ačiū už supratimą šios ligoninės -sanatorijos administratorei Vaidai N. ir visam jos kolektyvui už malonų bendravimą ir supratimą, o juk tik jos visos komandos dėka šiandien galiu drąsiai sakyti, kad yra nuostabus aptarnavimas ir priežiūra. Linku visam reabilitacijos personalui kantrybės, kurios tikrai labai reikia ir dar daug reikės ir sudie iki sekančio susitikimo. 

Didelis ačiū visiems.

A.R. 2022-09-16
Tariu didelis ačiū kineziterapeutei A.Ciparytei už man suteiktas procedūras. Labai maloni darbuotoja ir didelis jai ačiū ir iki sekančio susitikimo.
B. N. 2022-09-16

Visam aptarnaujančiam personalui noriu padėkoti už nuoširdų aptarnavimą ir slaugą. Juk ne vien vaistai gydo, bet žmonių širdingas atsinešimas.

Ačiū virtuvės darbuotojomas (man specialiai smulkindavo maistą).

Ypatingai dėkinga mane gydžiusiai gydytojai R.Juozapavičei ir skiriu šias eiles:

Balta spalva tyrumo jausmas

Ir nuotaka, ir obelų žiedai balti, balti

Ir žmonės, pašaukti per žemę

einant mažint skausmą

Taip pat baltais halatais aprengti.....

Stasys ir Rima Griniai 2024-03-29
Nuoširdus ačiū gydytojai Audroneo Staugaitienei už rūpestį savo ligoniais.
A.R. 2022-09-16

Ko žmogui nelaimėje labai trūksta? Tik gero žodžio draugijos vieni su kitais.

Tad noriu tarti didelį ačiū Nijolei Ž. už labai malonų bendravimą. Tikrai nuostabus žmogus, kuris išmano savo darbą. Labai ačiū Jums už tokį rūpestį ir gerą priežiūrą.

Visada norime sugrįžti pas Jus.

A.R. 2022-09-15

Gražesnių žodžių nerandu masažuotojai Vitalijai, 309 k. Niekad nėra blogio, kad neišeitų į gera. Didelis ačiū už tokį nuostabų aptarnavimą ir sveikatos gerinimą. 

Ačiū, Vitalija, esu labai dėkinga už man suteiktą pagalbą.

R.L. 2022-09-10

Labai dėkinga už man suteiktą pagalbą reabilituojantis.

Tariu didelį AČIŪ visiems: budintiesiems, slaugutėms, seselėms ir gydytojams.

AČIŪ

D.N. 2022-09-03
Nuoširdus ačiū komandai, ypač kineziterapeutei Gitanai už sugražintą sveikatą.
E.U. 2022-08-20

Gražesnio žodžio nerandu,

už paprastą lietuviškąjį AČIŪ.

Kurį išmokė pamokų metu

Tarsi slaptažodį atėjusį iš bočių.

Tad šiuo žodžiu ir noriu padėkoti gydytojams M.Greičiuvienei ir Š. Dabravalskiui, krioterapijos sesutei Rimutei už rūpestį, kantrybę, kurie padėjo atsistoti ant kojų ir kibtis į gyvenimą iš naujo.

Ačiū, Ačiū, Ačiū... 

L.S. 2022-08-12

Noriu padėkoti šauniom kineziterapeutėm: Aurelijai 207, baseino trenerei - aptimizmo bombai, 210-mechanoterapija.

Ačiū už profesionalumą, nuoširdumą, palaikymą.

Linkiu ir ateity nepasikeisti.

K. šeima, 2022-08-10

Nuoširdžiai dėkojame už nuoširdų priėmimą ir puikų aptarnavimą administratorei Laimai Sriebalienei, gydytojai M.Mackelaitei-Pangonienei, procedūras atlikusioms darbuotojoms. Jau kelinti metai lankomės pas Jus ir visada išvykstame patenkinti. Puikus maistas, geras oras, puikūs darbuotojai. Visada norime sugrįžti pas Jus.

Didelis ačiū!

D.M. 2022-08-10

Nuoširdžiai dėkoju visoms darbuotojoms už malonų bendravimą ir puikiai atliekamą pacientų aptarnavimą: gydytojai V.Levinger, kineziterapeutei Svetlanai, slaugytojai Reginai ir visoms kitoms darbuotojoms.

Jūs nuostabūs!

Virginija ir Alma 408 kambarys, Laima, Albina ir Vida 401 kambarys

Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Jūratei Jakubauskienei ir jos vadovaujamai komandai už nuoširdumą, profesionalumą, už rūpestį ir supratingumą, atjautą kiekvieno žmogaus problemai. Jeigu kada teks grįžti, norime grįžti tik pas Jus.

Sėkmės Jums nelengvame darbe.

D.J. 2022-07-26

Ne taip svarbu, ką gauni,kai pasieki savo tikslus, savo profesionalumą... svarbiausia visa tai atiduoti pacientams, kuriems to labai reikia ir kuriems labai skauda....

Esu labai dėkinga kineziterapeutei S.Kravcovienei, kuri atiduoda širdį, kad pacientai liktų patenkinti. Ačiū už jos profesionalumą, visada rūpestingą ir malonią šypseną.

Taip pat dėkinga ergoterapeutei I.Kubaitienei ir visiems, kurie prisilietė prie manęs.. prie mano nelaimės...

Būkite visi sveiki ir laimingi!

I.B. 2022-07-14
Ačiū Palangos reabilitacijos ligoninės personalui už bendrą darbą beveik prieš metus padedant fiziškai atsistatyti. Ypatingai didžiulė padėka - kineziterapeutei Vaidai - tokio aukšto profesionalumo ir nuoširdaus atsidavimo darbui dar neteko sutikti. Didžiulė pagarba žmonėms, kurie dirba iš pašaukimo. Sunku į žodžius sudėti savo dėkingumą, visada su šypsena, visada pasiruošusi padėti. Linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės! - gydytojai Jūratei Jakubauskienei, kuri perėmė gydymą iš rezidavusio gydytojo ir mano situacija ėmė pastebimai keistis - nuostabus specialistas ir šiltas žmogus. - kineziterapeutei Sandrai, kuri be to, kad nuoširdžiai gilinasi į problemos gydymą, dar yra ir puiki psichologė. - Natalijai Vasiliauskienei, kuri savo maloniu bendravimu ir charizma subega skausmingą procedūrą paversti maloniu apsilankymu.
L.S. 2022-07-11
Noriu padėkoti valgyklos darbuotojoms už sveiką, įvairų ir skanų maistą. Esame sotūs ir laimingi.
L. ir V. Kaunas 2022-06-30

Ačiū labai!

Esam dėkingi turėję galimybę pasisveikatinti Jūsų ligoninėje. Čia gydo ne tik procedūros, bet ir mielas, kantrus personalas! Labai skanus ir įvairus maistas! Sėkmės Jums ir sveikatos - te nepaliečia jokios reformos! Jūs padedate kasdien šimtams žmonių.

Ačiū!

A.A. 2022-06-29

Nuoširdi padėka Palangos reabilitacijos ligoninės gydytojai Audronei Staugaitienei, seselėms ir visam kolektyvui nuoširdžiai dirbusiems su manimi visą mėnesį. Kineziterapeutėms ačiū už kantrybę, virėjoms už skanų maistą, valytojoms, apsaugos darbuotojams. Už ledus, kavą, šokoladus krautuvėlei.

Visiems, visiems didelis ačiū!

M.Č. 2022-06-22

Nuoširdi padėka visam Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvui.

Norėtųsi gal išskirti ką iš personalo, tačiau misija neįmanoma!!!

Visi kaip vienas, su kuo teko bendrauti, dirba profesionaliai, su atsidavimu, su pagarba kiekvienam klientui ar ligoniui. Visiems dalina savo širdies šilumą.

Kokios puikios moterys dirba valgykloje! Įsiklauso į kievieno pageidavimus, o svarbiausia - randa kiekvienam šiltą žodį ir apdovanoja nuoširdžia šypsena.

M.K. 2022-06-15

Mielieji ir gerbiamieji - visam personalui,

žmogui reikia ne tik duonos, bet ir šilumos ir pagarbos: Jūs tai mums suteikėte. Jau 10 metų lankausi pas Jus ir visada labai maloniai Jūs mus nuteikiate.

Ačiū! Būkite sveikos ir stiprios. Inga, Jums ačiū už šypsenėlę, malonu Jus tokią matyti atsidavusią darbui.

G. J. 2022-06-12

Nuoširdus ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai R.Juozapavičei už profesionalų gydymą, bendrosios reabilitacijos slaugos administratorei už supratingumą, kineziterapeutei R.Buivydaitei už išmankštintus sąnarius, Justinai - tiesioj traukė sportuoti vandenyje, masažistei (306 kab.) - pagerėjimas po poros dienų - už profesionalumą, magnetoterapijos, elektrostimuliacijos, parafino specialistams už kasdienį rūpestį, šypsenas, visoms skyriaus slaugytojoms už priežiūrą.

Jei galėtume Jums saulės šilumą atneštume, kad niekada nebūtų šalta širdyje ir kad tos šilumos užtektų kiekvienams čia besigydančiam.

Jums visiems linkiu, kad kiekviena diena turėtų bent vieną akimirką, kai galėtumėt sustoti, įkvėpti ir pasidžiaugti.

E.J. 2022-06-10

Pamačius šios VšĮ Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvą aš pajaučiau, lyg va tuoj pasveiksiu. Tiek ir toks yra šis kolektyvas. Nepaprastas Jų švelnumas, visada besišypsantis ir rimtai žiūrintis į ligonius.

Ačiū už viską

S.A. 2022-06-03

Dėkoju Palangos reabilitacijos ligoninės visam kolektyvui už malonų aptarnavimą, gerą nuotaiką, visokeriopą pagalbą reabilitacijos metu.

Geros Jums kloties šiame darbe!

R.V. 2022-05-24

Teko laimė gydytis Jūsų įstaigoje. Dėl stuburo problemų buvo paskirta ambulatorinė reabilitacija.

Liga ne tokia, kad apie save nebeprimintų. Bet tos 14 dienų, susitikimai su žmonėmis, personalo paslaugumas ir relaksacinės procedūros - daugiau niekad nesu patyrusi. Va reikėjo susirgti...

Išmokau ne tik pratimų kūnui stiprinti, bet ir nuovokos, kad nieko nebūna be priežasties, kad viskas turi ryšį, kad reikia gyventi be šiandienos diktuojamos skubos.

Ačiū ir gyvuokim!

Gal iki susitikimų...

E.ir V. M. 2022-05-09

Štai ir prabėgo dvi mūsų savaitės Jūsų ligoninėje.

Labai dėkojame mus priėmusiai gydytojai Monikai Greičiuvienei, pukiai specialistei - kineziterapeutei Svetlanai, mielai mus priėmusiai vertikaliose voniose Redai, fizioterapeutei - Daliai, masažuotojai - Nijolei ir vyr. seseriai Ramunei.

Stebina ir džiugina visų šios reabilitacijos ligoninės darbuotojų profesionalumas, graži aplinka, geras darbo organizavimas.

Ačiū Jums visiems!

Tepadeda Jums Dievas!

V.M. 2022-04-15

Visam Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvui nuoširdus Ačiū!

Ši reabilitacinė ligoninė - vieta, kur žmogus suranda gyvenimą, pasitikėjimą savimi!!!

Vieta, kur daro stebuklus žmonių gyvenimuose. Kiekvienas kolektyvo narys tarytum įkvėpėjas vilties ir drąsos.

Jaučiasi stipri vienybė ir siekimas, bendromis jėgomis pergalės!

Čia visus vienija "širdis"!

Noriu gilią padėką išreikšti gydytojai Jūratei Kaunienei už profesionalumą ir jautrumą žmogui!

Noriu padėką išreikšti Daliai Savickienei už nenuilstamą, šilumos kupiną dėmesį kiekvienam žmogui.

Širdinga padėka už gardų maistą ir nepaprastą dėmesį kiekvienam lankytojui!

Ačiū Jums visiems!

V.L. 2022-04-13

Dėkojame reabilitacijos ligoninės visam aptarnaujančiam personalui, gydytojams, slaugytojoms, virtuvė s"šefams" už gardų, skanų maistą, gerą bei stiprų paslaugų suteikimą, šypseną bei gerą nuotaiką. 

Geros Jums kloties Jūsų sunkiame darbe!

Su didžiausia pagarba

V.P. 2022-03-23

Gerb. Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvas, Gerb. vadovai

Tariame didžiulį ačiū visam ligoninės kolektyvui, Gerb. Direktorei, kad sugebėjo suburti tokį nuostabų kolektyvą, kurie supranta visus atvykusius iš akių žvilgsnio, pirmo žodžio, ko mums reikia ir visados priima teisingus sprendimus. Čia tikrai dirba puikūs, nuostabūs specialistai savos srities. Lankomės antrą sykį ir liekame labai patenkinti, visad laikome Jus pavyzdžiu prieš kitas gydymo įstaigas. 

Sėkmės Jūsų visam nuostabiam gydymo kolektyvui. Dar kartelį ačiū už viską.

Su didžiule pagarba

R.G. 2022-03-10

Neurologijos skyriui

Esu labai dėkinga gyd. Vilmai Levinger, administratorei Laimai Kuokštienei, slaugytojoms, visam reabilitacijos kabinetuose dirbančiam personalui už gerą priežiūrą ir suteiktą visokeriopą pagalbą. Labai dėkoju kineziterapeutėms Svetlanai, Vaidai, masažistei Ramutei.

Taip pat dėkoju virtuvės darbuotojoms už labai skanų ir sveiką maistą, dėkoju valytojai už švarą ir tvarką palatoje.

Visam kolektyvui linkiu stiprybės, kantrybės, Dievo palaimos, kad ir toliau mus apgaubtumėt savo šiluma ir nuoširdumu.



Susisiekite

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-09 08:09