Atsiliepimai

Štai ką mūsų pacientai sako apie mus:


V.K. 2022-11-23

2022-11-08/2022-11-23 tiek praleidau Palangos reabilitacijos ligoninėje.

Ačiū gydytojai Rimai Juozapavičei, psichologei Rimai Kučiauskei, 201,207,302,314-315 kabinetų darbuotojoms už gebėjimą žmogų priimti su jo džiaugsmais ir problemomis. Visas personalas - tai nuolatinė pozityi terapija.

Būdama čia gijau fiziškai, dvasiškai su Jūsų visų šypsenų ir supratimo pagalba.

Būkit sveiki, mylintys ir mylimi.

Būkit LAIMINGI!

L.A. 2022-10-27

Labai dėkoju nuostabiam gydytojui D.Kurliui, visam personalui. Geras maistas ir geros procedūros.

Dėkoju masažuotojai Sonatai ir visoms kitoms, kurios maloniai aptarnavo.

Noriu dar sugrįžti.

V.A.N. 2022-10-20

Nuoširdžiai dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Rimai Juozapavičei už profesionalų gydymą. Bendrosios reabilitacijos slaugos administratorei Vaidai Narmontienei už šiltą priėmimą ir jaukų apgyvendinimą. Gydytojai refleksoterapeutei Natalijai Vasiliauskienei už skausmą ir kvapą išrastą šamanų, 309 kabineto masažistei Vitalijai už sunkų ir rūpestingą gydymą, "A" 206 ir vertikalaus baseino trenerei Kristinai už be galo rūpestingą ir nuoširdų darbą.

207-208 sesutėm Živilei, Virginijai, Kristinai, Daliai už skrupulingą darbą. Jos kaip bitutės laksto, tik nespėja vienoje lovytėje paguldyti žmogutį, o jau kitame kamputyje šaukia "pasibaigė". 

Ačiū tariu gydomųjų vonių "bišofito" sesutėm Svetlanai, Elenai ir padėjėjom Reginutei ir kitai. Taip pat dėkoju parafino, kompresinės terapijos ir haloterapijos sesutėm. 

Ir galiausiai be kurių neišgyventume - tai mielos valgyklos darbuotojos, Renata ir kitos. 

Negalima nepadėkoti apsaugos darbuotojams, ypač nuoširdžiam Jonui.

Tuo pačiu dėkoju informacijos darbuotojai, mylimai Irmai.

Ir galiausia tai valytojom ir slaugutėm.

O didžiausią Ačiū tariu reabilitacijos ligoninės administracijai.

R.U. 2022-10-20

Gerbiamieji,

Pirmiausia noriu pasidžiaugti, kad dar šiais laikais yra tobula, nuostabi reabilitacinė ligoninė, kurioje dirba puikus kolektyvas.

Po sudėtingos operacijos būtina ne tik vaistai, procedūros, bet ir specialistų gera nuotaika. Norisi pasidžiaugti specialistais, kurie dirba prie "kojų vonelės", "perlinės vonios", sesutėms, kurios kiekvieną rytą ar vakarą suleisdavo vaistus, pasidomėdavo sveikata.

Aišku, puikios ir jaunos metodininkės, kurios darbuojasi prie mankštos pratimų, baseine. Užtenka vien ten užeiti ir jau 50 procentų rezultatas yra.

Ypatingai, pabrėžiu, ypatingai noriu padėkoti administratorei Vaidai Narmontienei, bei savo gydytojai R.Juozapavičei, kurios operatyviai reaguodavo į bet kokį klausimą, o gydytojos profesionalūs atsakymai gydė ne dienomis, o valandomis.

Tai ačiū visiems ir stiprios sveikatos, kurios prireiks su kitais ligoniais. 

B.P. 2022-10-12

Dėkoju gyd. A.Staugaitienei už rūpestingą gydymą bei trenerei D.Jocienei už praktinius patarimus ir atidumą kiekvienam apsilankančiam.

Ačiū už emocinio tonuso palaikymą tvarstomojo kabineto darbuotojai D.Petrauskienei ir už kruopštų darbą ir širdies šilumą slaugytojai R.Kalinauskienei.

A.V. 2022-10-13

Mielieji reabilitacijos darbuotojai, medikai, sesutės

 

... Čiulba paukščiai šviesos paveikti

Jie negali be saulės gyventi!

Jeigu gėrį ir grožį kuri širdimi,

Tai gyvenimas primena šventę!

 

Jūs palengvinat kito skausmus

Rankos šilumą, meilę mums duoda.

Pasiilgęs švelnumo žmogus,

Ras jaukiuose namuose paguodą.

 

Ačiū Jums, kad dalinat dienas

Gerumu ir grožiu išdabintas

Jūs gyvenate tam, kad ateitų šviesa

Per sveikatos žvalius labirintus.

 

Šoka žuvys ant Jūsų langų,

Jos kaip bangos erdvėj mirguliuoja!

Noriu būt ir gyvent dar ilgai 

Ir matyti klevus žaižaruojant. 

Žodžiai Almos V.

 

Esu sužavėta aptarnaujančio personalo rūpestingumu, dėmesiu, pagarba ir tolerancija žmogui. Dėkinga gydytojai gerb. reabilitologei M.Pangonienei, slaugos administratorei Ramunei, profesionaliai masažistei Sonatai, ergoterapeutei  - Agnei, baseino šeimininkei kineziterapeutei Aurelijai, mieloms perlinių vonių fėjoms - sesutėms Virginijai, Elenai ir visiems, kas kuria šiltą, jaukią atmosferą, visiems, kas dirba, kad žmogus pasijustų laukiamas ir mylimas.

Linkiu visiems darbuotojams stiprios sveikatos, neblėstančios energijos.

Tegul Dievas laimina Jūsų visų darbus, tegul Jūsų darbščios rankos ir toliau puoselėja grožį ir neša meilę, švelnumą ir sveiką požiūrį į žmogų.

Dar kartą Ačiū ir iki kitų susitikimų!

R.M. 2022-10-11

Jau ne pirmą kartą renkuosi Jūsų gydymo įstaigą dėl nuostabios aplinkos, plataus kokybiškų procedūrų pasirinkimo ir nepaprastai rūpestingo personalo. Atrodo, čia gydo net visa aplinka...

Labai dėkinga gydytojai R.Juozapavičei už rūpestį, nuoširdų dėmesį, įsigilinimą į mano sveikatos problemas ir už tinkamai parinktas procedūras.

Ačiū masažuotojai Sonatai, kineziterapeutei Redai, slaugytojoms Živilei, Kristinai, Virginijai - atleiskit, kad visų neišvardysiu, Jūs visos nuostabios!

R.Š. 2022-09-29

PADĖKA

Didžiulę padėką skiriu gerb. gydytojai-reabilitologei Juozapavičei už gerą, rūpestingą gydymą, už profesionalumą. Neįmanoma apsakyti, kaip džiaugiuosi, kad sutikau Jus.

Žemai lenkiuosi slaugos administratorei (310 kab.) už malonų aptarnavimą. Taip pat dėkoju visoms slaugytojoms. Ypatingai noriu padėkoti fizioterapijos (207 kab.) specialistei Živilei, kuri rūpinosi ar viskas gerai, tik įžengus į kabinetą pasitikdavo su šypsena, visada su humoru ir gera nuotaika praskaidrindavo niūrią nuotaiką ir įnešdavo vilties, jog viskas bus gerai.

Ačiū Jums, išlikite visada tokios mielos ir žavios!

Tad linkiu Jums sėkmės Jūsų darbe, ištvermės ir Dievo palaimos!!! 

L.J. 2022-09-27

Noriu padėkoti personalui bei gydytojai Mildai Pangonienei už pagalbą, norą ir iniciatyvą padedant mūsų mamytei atsigautu. Tai vienintelė vieta kur pacientas gali pasijusti žmogumi.

Ačiū Jums. 

Algirdas 2022-09-22

There is a saying: “It takes a village to raise a child” – it also takes the whole hospital to heel a patient. From hospital leaders, doctors all the way to supporting staff.  That what helped me to achieve what some doctors felt impossible.  

After spinal cord infarction at T5 level I was bound to live my life in a wheelchair for the rest of my life.  The road to recovery wasn’t easy and it continues.  I have been coming to Palanga Rehabilitation Hospital for several years. 

The Wholesomeness would be a word to describe the care that they are able to provide to patients and you get an amazing result.  In my case I am totally independent and take care of myself, no wheelchair!  

I believe that the rehabilitation program that Dr. Daratiene has developed for the patients produces undeniable results.  I am a prime example of the program, and I am sure I’m not the only one, but many more former and present patients can attest to it. 

I want to wish this wonderful team strength to continue making miracles in people’s lives and bringing hope in many others. 

 

M.M. 2022-09-20
Širdingai dėkoju sesutei-masažistei iš 313 kabineto už gerą masažo darymą ir malonų bendravimą.
L.I.Ž 2022-09-20

Labai norime padėkoti nuostabiems, savo labai gerai darbą išmanantiems, mielai bendraujantiems specialistams ir visam personalui, kurie padaro profilaktinę patirtį neužmirštamam gėriui mūsų sielai ir kūnui.

Ačiū S. Kravcovienei kineziterapiją pamačiau kitomis akimis, labai padėjo per trumpą laiką!

Masažistėms iš 309 ir 316 kabinetų - auksinės rankos ir dėmesys pacientui labai malonus, ačiū vonių kambario personalui - grįšim dar ne  kartą. Taip pat 208 kabineto darbuotojoms - išėjęs pasijunti, kad išskrendi, kaip lengva.

Iki kito karto!

A.R. 2022-09-16
Ko žmogui labiausiai reikia? Aš galvočiau sveikatos. Tariu didelį ačiū gydytojui Dariui K. už tokį nuostabų, šiltą priėmimą, skirtas nuostabias procedūras. Didelį ačiū jam tariu iš visos širdies ir ilinkiu šlikti tokiam dėmesingam pacientui.
A.R. 2022-09-16

Daugelis anksčiau ar vėliau susiduriame su skaudžiu klausymu ir apsisprendimu, tad noriu tartį didelį ačiū už supratimą šios ligoninės -sanatorijos administratorei Vaidai N. ir visam jos kolektyvui už malonų bendravimą ir supratimą, o juk tik jos visos komandos dėka šiandien galiu drąsiai sakyti, kad yra nuostabus aptarnavimas ir priežiūra. Linku visam reabilitacijos personalui kantrybės, kurios tikrai labai reikia ir dar daug reikės ir sudie iki sekančio susitikimo. 

Didelis ačiū visiems.

A.R. 2022-09-16
Tariu didelis ačiū kineziterapeutei A.Ciparytei už man suteiktas procedūras. Labai maloni darbuotoja ir didelis jai ačiū ir iki sekančio susitikimo.
B. N. 2022-09-16

Visam aptarnaujančiam personalui noriu padėkoti už nuoširdų aptarnavimą ir slaugą. Juk ne vien vaistai gydo, bet žmonių širdingas atsinešimas.

Ačiū virtuvės darbuotojomas (man specialiai smulkindavo maistą).

Ypatingai dėkinga mane gydžiusiai gydytojai R.Juozapavičei ir skiriu šias eiles:

Balta spalva tyrumo jausmas

Ir nuotaka, ir obelų žiedai balti, balti

Ir žmonės, pašaukti per žemę

einant mažint skausmą

Taip pat baltais halatais aprengti.....

A.R. 2022-09-16

Ko žmogui nelaimėje labai trūksta? Tik gero žodžio draugijos vieni su kitais.

Tad noriu tarti didelį ačiū Nijolei Ž. už labai malonų bendravimą. Tikrai nuostabus žmogus, kuris išmano savo darbą. Labai ačiū Jums už tokį rūpestį ir gerą priežiūrą.

Visada norime sugrįžti pas Jus.

A.R. 2022-09-15

Gražesnių žodžių nerandu masažuotojai Vitalijai, 309 k. Niekad nėra blogio, kad neišeitų į gera. Didelis ačiū už tokį nuostabų aptarnavimą ir sveikatos gerinimą. 

Ačiū, Vitalija, esu labai dėkinga už man suteiktą pagalbą.

R.L. 2022-09-10

Labai dėkinga už man suteiktą pagalbą reabilituojantis.

Tariu didelį AČIŪ visiems: budintiesiems, slaugutėms, seselėms ir gydytojams.

AČIŪ

D.N. 2022-09-03
Nuoširdus ačiū komandai, ypač kineziterapeutei Gitanai už sugražintą sveikatą.
E.U. 2022-08-20

Gražesnio žodžio nerandu,

už paprastą lietuviškąjį AČIŪ.

Kurį išmokė pamokų metu

Tarsi slaptažodį atėjusį iš bočių.

Tad šiuo žodžiu ir noriu padėkoti gydytojams M.Greičiuvienei ir Š. Dabravalskiui, krioterapijos sesutei Rimutei už rūpestį, kantrybę, kurie padėjo atsistoti ant kojų ir kibtis į gyvenimą iš naujo.

Ačiū, Ačiū, Ačiū... 

L.S. 2022-08-12

Noriu padėkoti šauniom kineziterapeutėm: Aurelijai 207, baseino trenerei - aptimizmo bombai, 210-mechanoterapija.

Ačiū už profesionalumą, nuoširdumą, palaikymą.

Linkiu ir ateity nepasikeisti.

K. šeima, 2022-08-10

Nuoširdžiai dėkojame už nuoširdų priėmimą ir puikų aptarnavimą administratorei Laimai Sriebalienei, gydytojai M.Mackelaitei-Pangonienei, procedūras atlikusioms darbuotojoms. Jau kelinti metai lankomės pas Jus ir visada išvykstame patenkinti. Puikus maistas, geras oras, puikūs darbuotojai. Visada norime sugrįžti pas Jus.

Didelis ačiū!

D.M. 2022-08-10

Nuoširdžiai dėkoju visoms darbuotojoms už malonų bendravimą ir puikiai atliekamą pacientų aptarnavimą: gydytojai V.Levinger, kineziterapeutei Svetlanai, slaugytojai Reginai ir visoms kitoms darbuotojoms.

Jūs nuostabūs!

Virginija ir Alma 408 kambarys, Laima, Albina ir Vida 401 kambarys

Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Jūratei Jakubauskienei ir jos vadovaujamai komandai už nuoširdumą, profesionalumą, už rūpestį ir supratingumą, atjautą kiekvieno žmogaus problemai. Jeigu kada teks grįžti, norime grįžti tik pas Jus.

Sėkmės Jums nelengvame darbe.

D.J. 2022-07-26

Ne taip svarbu, ką gauni,kai pasieki savo tikslus, savo profesionalumą... svarbiausia visa tai atiduoti pacientams, kuriems to labai reikia ir kuriems labai skauda....

Esu labai dėkinga kineziterapeutei S.Kravcovienei, kuri atiduoda širdį, kad pacientai liktų patenkinti. Ačiū už jos profesionalumą, visada rūpestingą ir malonią šypseną.

Taip pat dėkinga ergoterapeutei I.Kubaitienei ir visiems, kurie prisilietė prie manęs.. prie mano nelaimės...

Būkite visi sveiki ir laimingi!

I.B. 2022-07-14
Ačiū Palangos reabilitacijos ligoninės personalui už bendrą darbą beveik prieš metus padedant fiziškai atsistatyti. Ypatingai didžiulė padėka - kineziterapeutei Vaidai - tokio aukšto profesionalumo ir nuoširdaus atsidavimo darbui dar neteko sutikti. Didžiulė pagarba žmonėms, kurie dirba iš pašaukimo. Sunku į žodžius sudėti savo dėkingumą, visada su šypsena, visada pasiruošusi padėti. Linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės! - gydytojai Jūratei Jakubauskienei, kuri perėmė gydymą iš rezidavusio gydytojo ir mano situacija ėmė pastebimai keistis - nuostabus specialistas ir šiltas žmogus. - kineziterapeutei Sandrai, kuri be to, kad nuoširdžiai gilinasi į problemos gydymą, dar yra ir puiki psichologė. - Natalijai Vasiliauskienei, kuri savo maloniu bendravimu ir charizma subega skausmingą procedūrą paversti maloniu apsilankymu.
L.S. 2022-07-11
Noriu padėkoti valgyklos darbuotojoms už sveiką, įvairų ir skanų maistą. Esame sotūs ir laimingi.
L. ir V. Kaunas 2022-06-30

Ačiū labai!

Esam dėkingi turėję galimybę pasisveikatinti Jūsų ligoninėje. Čia gydo ne tik procedūros, bet ir mielas, kantrus personalas! Labai skanus ir įvairus maistas! Sėkmės Jums ir sveikatos - te nepaliečia jokios reformos! Jūs padedate kasdien šimtams žmonių.

Ačiū!

A.A. 2022-06-29

Nuoširdi padėka Palangos reabilitacijos ligoninės gydytojai Audronei Staugaitienei, seselėms ir visam kolektyvui nuoširdžiai dirbusiems su manimi visą mėnesį. Kineziterapeutėms ačiū už kantrybę, virėjoms už skanų maistą, valytojoms, apsaugos darbuotojams. Už ledus, kavą, šokoladus krautuvėlei.

Visiems, visiems didelis ačiū!

M.Č. 2022-06-22

Nuoširdi padėka visam Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvui.

Norėtųsi gal išskirti ką iš personalo, tačiau misija neįmanoma!!!

Visi kaip vienas, su kuo teko bendrauti, dirba profesionaliai, su atsidavimu, su pagarba kiekvienam klientui ar ligoniui. Visiems dalina savo širdies šilumą.

Kokios puikios moterys dirba valgykloje! Įsiklauso į kievieno pageidavimus, o svarbiausia - randa kiekvienam šiltą žodį ir apdovanoja nuoširdžia šypsena.

M.K. 2022-06-15

Mielieji ir gerbiamieji - visam personalui,

žmogui reikia ne tik duonos, bet ir šilumos ir pagarbos: Jūs tai mums suteikėte. Jau 10 metų lankausi pas Jus ir visada labai maloniai Jūs mus nuteikiate.

Ačiū! Būkite sveikos ir stiprios. Inga, Jums ačiū už šypsenėlę, malonu Jus tokią matyti atsidavusią darbui.

G. J. 2022-06-12

Nuoširdus ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai R.Juozapavičei už profesionalų gydymą, bendrosios reabilitacijos slaugos administratorei už supratingumą, kineziterapeutei R.Buivydaitei už išmankštintus sąnarius, Justinai - tiesioj traukė sportuoti vandenyje, masažistei (306 kab.) - pagerėjimas po poros dienų - už profesionalumą, magnetoterapijos, elektrostimuliacijos, parafino specialistams už kasdienį rūpestį, šypsenas, visoms skyriaus slaugytojoms už priežiūrą.

Jei galėtume Jums saulės šilumą atneštume, kad niekada nebūtų šalta širdyje ir kad tos šilumos užtektų kiekvienams čia besigydančiam.

Jums visiems linkiu, kad kiekviena diena turėtų bent vieną akimirką, kai galėtumėt sustoti, įkvėpti ir pasidžiaugti.

E.J. 2022-06-10

Pamačius šios VšĮ Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvą aš pajaučiau, lyg va tuoj pasveiksiu. Tiek ir toks yra šis kolektyvas. Nepaprastas Jų švelnumas, visada besišypsantis ir rimtai žiūrintis į ligonius.

Ačiū už viską

S.A. 2022-06-03

Dėkoju Palangos reabilitacijos ligoninės visam kolektyvui už malonų aptarnavimą, gerą nuotaiką, visokeriopą pagalbą reabilitacijos metu.

Geros Jums kloties šiame darbe!

R.V. 2022-05-24

Teko laimė gydytis Jūsų įstaigoje. Dėl stuburo problemų buvo paskirta ambulatorinė reabilitacija.

Liga ne tokia, kad apie save nebeprimintų. Bet tos 14 dienų, susitikimai su žmonėmis, personalo paslaugumas ir relaksacinės procedūros - daugiau niekad nesu patyrusi. Va reikėjo susirgti...

Išmokau ne tik pratimų kūnui stiprinti, bet ir nuovokos, kad nieko nebūna be priežasties, kad viskas turi ryšį, kad reikia gyventi be šiandienos diktuojamos skubos.

Ačiū ir gyvuokim!

Gal iki susitikimų...

E.ir V. M. 2022-05-09

Štai ir prabėgo dvi mūsų savaitės Jūsų ligoninėje.

Labai dėkojame mus priėmusiai gydytojai Monikai Greičiuvienei, pukiai specialistei - kineziterapeutei Svetlanai, mielai mus priėmusiai vertikaliose voniose Redai, fizioterapeutei - Daliai, masažuotojai - Nijolei ir vyr. seseriai Ramunei.

Stebina ir džiugina visų šios reabilitacijos ligoninės darbuotojų profesionalumas, graži aplinka, geras darbo organizavimas.

Ačiū Jums visiems!

Tepadeda Jums Dievas!

V.M. 2022-04-15

Visam Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvui nuoširdus Ačiū!

Ši reabilitacinė ligoninė - vieta, kur žmogus suranda gyvenimą, pasitikėjimą savimi!!!

Vieta, kur daro stebuklus žmonių gyvenimuose. Kiekvienas kolektyvo narys tarytum įkvėpėjas vilties ir drąsos.

Jaučiasi stipri vienybė ir siekimas, bendromis jėgomis pergalės!

Čia visus vienija "širdis"!

Noriu gilią padėką išreikšti gydytojai Jūratei Kaunienei už profesionalumą ir jautrumą žmogui!

Noriu padėką išreikšti Daliai Savickienei už nenuilstamą, šilumos kupiną dėmesį kiekvienam žmogui.

Širdinga padėka už gardų maistą ir nepaprastą dėmesį kiekvienam lankytojui!

Ačiū Jums visiems!

V.L. 2022-04-13

Dėkojame reabilitacijos ligoninės visam aptarnaujančiam personalui, gydytojams, slaugytojoms, virtuvė s"šefams" už gardų, skanų maistą, gerą bei stiprų paslaugų suteikimą, šypseną bei gerą nuotaiką. 

Geros Jums kloties Jūsų sunkiame darbe!

Su didžiausia pagarba

V.P. 2022-03-23

Gerb. Palangos reabilitacijos ligoninės kolektyvas, Gerb. vadovai

Tariame didžiulį ačiū visam ligoninės kolektyvui, Gerb. Direktorei, kad sugebėjo suburti tokį nuostabų kolektyvą, kurie supranta visus atvykusius iš akių žvilgsnio, pirmo žodžio, ko mums reikia ir visados priima teisingus sprendimus. Čia tikrai dirba puikūs, nuostabūs specialistai savos srities. Lankomės antrą sykį ir liekame labai patenkinti, visad laikome Jus pavyzdžiu prieš kitas gydymo įstaigas. 

Sėkmės Jūsų visam nuostabiam gydymo kolektyvui. Dar kartelį ačiū už viską.

Su didžiule pagarba

R.G. 2022-03-10

Neurologijos skyriui

Esu labai dėkinga gyd. Vilmai Levinger, administratorei Laimai Kuokštienei, slaugytojoms, visam reabilitacijos kabinetuose dirbančiam personalui už gerą priežiūrą ir suteiktą visokeriopą pagalbą. Labai dėkoju kineziterapeutėms Svetlanai, Vaidai, masažistei Ramutei.

Taip pat dėkoju virtuvės darbuotojoms už labai skanų ir sveiką maistą, dėkoju valytojai už švarą ir tvarką palatoje.

Visam kolektyvui linkiu stiprybės, kantrybės, Dievo palaimos, kad ir toliau mus apgaubtumėt savo šiluma ir nuoširdumu.Susisiekite

Paskutinį kartą redaguota: 2022-11-28 13:02