Informacija pacientams

Medicininės reabilitacijos teikimo tvarką reglamentuoja Sveikatos apsaugos ministro 2008 01 17 įsakymas Nr. V-50 „Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo“. Šį ir kitus SAM ministro įsakymus galima rasti www.sam.lt
Palangos reabilitacijos ligoninė yra sudariusi sutartis su visomis Lietuvos teritorinėmis ligonių kasomis: Vilniaus (www.vilniaustlk.lt), Kauno (www.kaunotlk.lt), Klaipėdos (www.klaipedostlk.lt), Šiaulių (www.siauliutlk.lt), Panevėžio (www.paneveziotlk.lt). Maloniai laukiame pacientų iš visos Lietuvos.
Pacientams, atvykusiems su TLK pažyma su nuoroda „reabilitacija“ į kainą  įskaičiuota vieta palatoje, maitinimas ir procedūros
Pacientams, atvykusiems su TLK pažyma su nuoroda „ambulatorinė reabilitacija“ į kainą į įskaičiuota tik dalis procedūrų. Pageidaujantys gyventi ir maitintis mūsų ligoninėje papildomai moka.  Kainynas.
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2014 m. lapkričio 14d.  d. Nr. V-1173 įsakymas „DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2014 m. rugpjūčio 21d. ĮSAKYMO Nr. DT-8/1 „Dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų, už kurias mokama Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto lėšomis, bazinių kainų perskaičiavimo įvedus eurą Lietuvos Respublikoje.
Paskutinį kartą redaguota: 2019-04-10 16:34