Медицинские услуги

Atokiai nuo miesto šurmulio, gamtos apsuptyje įsikūrusi Palangos reabilitacijos ligoninė, kurioje teikiamos sveikatinimo paslaugos. Sveikatintis atvyksta norintys gydytis tiek ir profilaktiškai pasistiprinti, atgauti darbingumą bei gerą savijautą. Ligoninės viršutiniuose aukštuose skoningai įrengti liuksai. Kiekviename kambaryje rasite viską, ko reikia jūsų patogiam ir maloniam poilsiui – nuo televizoriaus iki šaldytuvo, nuo dušo iki plaukų džiovintuvo. Tik atvykus jums bus paskirtas gydytojas, kuris išklausęs jūsų pageidavimus ir patikrinęs sveikatos būklę paskirs atpalaiduojančias ar gydomąsias procedūras. Skiriama ne daugiau 6 procedūrų  per dieną + laisvas plaukiojimas baseine, atsižvelgiant į žmogaus fizinę būklę.

Į apartamentų kainą įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Maitinimas apartamentų gyventojams patiekiamas atskiroje salėje. „Švediškas“ pusryčių stalas ne tik šviežiai keptos bandelės, kava, bet ir šviežiai spaustos sultys, bei platus patiekalų pasirinkimas. Pietus ir vakarienę galėsite užsisakyti iš keleto patiekalų pateiktų meniu.

Po procedūrų kviečiame mėgautis švelniu kurorto klimatu, pušyno ošimu, ramia aplinka, pasilepinti saulės teikiamais malonumais, pasigrožėti besileidžiančia saule, žvelgdami į raminančias Baltijos bangas !

Užsisakykite apartamentus paskambinę telefonu +370 460 41 294, elektroniniu paštu [email protected] arba mūsų svetainėje. Jūs nusipelnėte geriausio poilsio!

Последний раз редактировалось: 2017-06-15 15:45