Отзывы

Отзывы пациентов:


Aida Bartašiūnienė, 2015-08-18
…pirmas įspūdis įžengus į Gydytojo reabilitologo Gerb. Dariaus Kurlio kabinetą: sutrikau…Atrodė, kad mane pasitiko senas klasės draugas ar bičiulis, visai nepanašus į jokį kitą, mano vaizduotėje susikurtą, daktaro atvaizdą. Drebėjau. Iš baimės, nevilties, iš nežinojimo…Kai tavo protą, jausmus, visą kūną buvo užvaldęs, septynioliką metų trunkantis, nugaros, galvos ir kojų skausmas.. Per tuos metus tapau, iš to užburto skausmo rato neišlipančia, pesimiste, prigriebus kartu į porelę ir jos didenybę depresiją…Kaip filme: Gydytojo pasakytas žodis tarsi gydė ir kūną, ir sielą…Pradėjau tikėti tuo, ką jis sakė, bet velniukai vertė mane netikėti…Kovojau su savo mintimis. Galybė rengeno nuotraukų, kompiuterinė tomografija,, akupunktūra, masažai, elektros impulsų, infraraudonųjų spindulių terapijos nedavė jokios naudos – nebuvo jokio pagerėjimo. Medikų verdiktas buvo visų kaip vienas: nieko neįžvelgiame, esate sveika…Išsityriau visus kitus organus, o gal tai nuo jų į galvą, juosmenį, kojas plinta tokie skausmai?.. Deja, nieko nerado…Metai ėjo. Jau ir, skausmą malšinantys, vaistai nebepadėjo… Mečiau mėgiamus užsiėmimus,pasivaikščiojimus, važinėjimąsi dviračiu, nes tai būdavo kančia, norėjosi tik gulėti…O siela veržėsi lauk: ji negalėjo gulėti, o kūnas stabdė…
Ir štai, žinokit, tokio atsidavusio mediko, kaip Gyd. Darius Kurlys, gyvenime neteko sutikti. Tai savo srities asas, profesionalas. Sakysiu garsiai: jo rankos daro stebuklus, žodis gydo sielą…
Jau pirmą vakarą, gatvėje, akis išpūtus, norėjosi visiems šaukti, man nebeskauda…Bandžiau rasti skaudančias vietas…Jų nebuvo…Apėjau savo, sakau, savo :) ,kojomis visą Palangą…Sakysit, kas čia tokio, mat? Supras tik tas, kas alpdavo nuo skausmų…PIrmo pasivaikščiojimo metu nejaučiau jokio diskomforto, nebuvo nė vieno pasisėdėjimo ant suoliuko, tik lengvas nuovargis, ir nutrintos pūslės ant padų. Aš šypsojausi…Traukėsi depresija…Vis prisimindavau JĮ – DAKTARĄ iš didžiosios raidės, ir mintyse dėkodavau…
Išaušo ta nelemta diena. Nesėkmingai pakėliau…Grįžo skausmai ir migrena: su trenksmu, ir iškart visi… Gydytojau, atsiprašau, nepaklausiau Jūsų nurodymų, negalėjau visuomet būti poniute…Kalta, ir vėl labai nelaiminga…
Labai norėčiau, pačiam nuostabiausiajam pasaulyje GYDYTOJUI DARIUI KURLIUI, palinkėti SVEIKATOS, geros kloties, o AUKSINĘ ŠIRDĮ ir STEBUKLINGAS RANKAS jis jau turi, ir tai mes, ligoniai, netrukom pastebėti.
Ačiū, Jums, Gydytojau, ir iki pasimatymo…aš ateinu…STEBUKLO. :)
Liudvina, 2017-03-08
Po šią reabilitacinę ligoninę vaikštau pirmą kartą ir matydama pilnus koridorius ligonių su lazdomis ir vežimėliais, deja prieš 5 mėn tokia buvau ir aš, vis galvoju…koks turi būti gydytojo pašaukimas, kad jis visa savo siela mylėtų ir rūpintųsi tais neįgaliais žmonėmis, visada su šypsena su jumoru, o kokius stebuklus daro jo rankos,..
Jei kas dar negirdėjote tai žinokite , kad Palangos reabilitacinėje ligoninėje dirba toks gydytojas DARIUS KURLYS ir visi šie padėkos žodžiai skirti tik jam.
Prisiminiau, kaip kartą jis juokavo, kad kažkas jam yra pasakęs – ar tau nenusibodo tie ‘ invalidai”. Iš tikrųjų manau gyd. Darius galėjo pasirinkti ir kitą gydytojo specialybę, bet kas taip būtų pasirūpinęs tais, kuriems jokie gydytojai,neurologai jau nieko negali padėti – skauda nugarą,kaklą rankas, negalima pasukti galvos , pakelti rankų, sunku vairuoti automobilį , ištisai skauda galvą, kyla kraujo spaudimas ir dar eilė simtomų…kurie Gyd Dariui “prisilietus ” stebuklingai dingsta ir” galva nenukrenta”. Ačiū Jums Daktare!
Tik gaila , kad didžiųjų miestų medikai ,po operacijų,reabilitacijai mieliau nukreipia ne į Jūsų reabilitacinę ligoninę , bet į Palangos “Liną” ar kitur, todėl papildomą reabilitaciją teko pačiai pasirūpinti ir nesigailiu- operuotos kojos negalavimai ir stuburo kaklinės dalies skausmai pamažu dingsta.
Ačū visam ligoninės personalui. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!
Nina, 2016-12-07
Dėkoju Palangos reabilitacinės ligoninės kineziterapeutei Gintarei Drazdauskienei už profesionalumą, nuoširdumą ir kantrybę, už gebėjimą įžiebti vilties žiburį ligonių širdyse.
Linkiu profesinės sėkmės ir asmeninės laimės.
Pagarbiai,
Nina Mikalkėnienė
2016-12-07
Vida, 2016-06-04
Nuoširdžiai dėkoju reabilitologei gydytojai Irenai Žemaitienei už gydymą ir priežiūrą. Taip pat slaugytojoms, procedūrų slaugytojoms bei pagalbinės medicinos darbuotojoms. Valgyklos darbuotojoms už skanų ir sveiką maistą. 615p V. Žutautienė Telšiai.
Tatiana Chelpanova, 2016-03-26
Выражаю большую благодарность коллективу за высокий профессионализм и внимательное отношение к своим пациентам и добросовестное отношение к своим служебным обязанностям. Отдельно хочу поблагодарить следующих работников: Gyd. Kristina Lisienė; Kinez.Irma Vyšniauskienė; Slaug. Lina Venclovaitienė; Ergoter. Indrė Rutkauskaitė; Agnė Višimirskaitė; Rima Jurgilevičienė; Slaug. Vilija Mirinavicienė; Slaug. Sigita Albužienė; Rasa Vičiuvienė; Judita Reinikienė; Transpartuotojai: Mykolas Rimas, Valdas Anužis, Marius Vyšniauskas, Arvydas Bruzdeilynas, Viktoras Albužis; Gitana Budrytė-Būbelė; Daiva; Aurelija; Alma; Leta; Giedrius; Slaug. Daiva.
Спасибо за душевное отношениек своим пациентам и пожелать больших успехов в работе, благополучия в семьях, здоровья и всего самого наилучшего.
Maryte, 2015-12-09
Ne pirma karta sitoje ligonineje gydausi atsiliepimus galiu tik rasyti labai gerus.Nuosirdziai galima aciu pasakyti visam personalui,ipatingas aciu kineziterapijos personalui,ir aplamai visiem kas tik gydo ir nuteikia gera nuotaika sunkiau seganciam ar lengliau.
Labai aciu ir didziosiomis raidemis rasau GYDYTOJAI JUDITAI DARATIENEI kur buvo paskirtas sekmingas gydimas o svarbiausiai pirmas zingsnis buvo atsikratyti vienu vaistu kurios nauduojau 7m.tik gydytojos dieka situos vaistus jau greit baigsiu pamirst.
Nuosirdus ACIU.
Atleiskit uz klaideles nes rasau tik kaire ranka.
ACIU DAR KARTA………….
RŪTA, 2015-09-27

Didžiulis AČIŪ gydytojoms; Kristinai Lisienei ir Laimai , kineziterapiautėms: Gitanai ir Violetai, bei ergoterapiautei Rūtai. Dėkoju Jums už rūpestį, profesionalumą . Jūs padėjote man vėl sugrįžti į realų gyvenimą.

 


Контакт

Последний раз редактировалось: 2017-06-21 16:12